
Skid Steers Loaders
1650R
| Capacity 35% | 748 kg |
| Lift Height | 3.02 m |
| Engine | Yanmar |
| Power | 69.3 hp |
| Transmission | Hydrostatic |

Elevating Work Platforms
100VJR
| Basket capacity | 200kg |
| Working Height | 9.85m |
| Engine | Electric |
| Outreach | 3.15m |

Telehandlers
MT 625 e
| Lifting Height | 5.85m |
| Lifting Capacity | 2500kg |
| Transmission | Gear Pump |
| Engine | Electric |









