
Other Brands
JLG4045R
| Capacity | 113kg(Extension)/ 350kg(Lifting) |
| Lift Height | 13.97m |
| Engine | Electric |

Other Brands
JLG3246ES
| Capacity | 113kg(Extension)/ 318kg(Lifting) |
| Lift Height | 11.68m |
| Engine | Electric |

Other Brands
JLG2646ES
| Capacity | 120kg(Extension)/ 450kg(Lifting) |
| Lift Height | 9.92m |
| Engine | Electric |

Other Brands
JLG2632R
| Capacity | 120kg(Extension)/ 230kg(Lifting) |
| Lift Height | 9.8m |
| Engine | Electric |

Other Brands
JLG2032ES
| Capacity | 113kg(Extension)/ 363kg(Lifting) |
| Lift Height | 8.1m |
| Engine | Electric |

Elevating Work Platforms
SE0808
| Basket capacity | 230kg |
| Working Height | 7.8m |
| Engine | Electric |

