
Other Brands
Genie GS3246
| Capacity | 113kg(Extension)/ 318kg(Lifting) |
| Lift Height | 11.75m |
| Engine | Electric |

MT-X 625 H Comfort
| Lifting Height | 5.850 m |
| Lifting Capacity | 2500kg |
| Transmission | Hydrostatic |
| Engine | Kubota |
| Power | 75 hp |

Other Brands
Genie GS3232
| Capacity | 113kg(Extension)/ 227kg (Lifting) |
| Lift Height | 11.75m |
| Engine | Electric |

Elevating Work Platforms
200 ATJX
| Basket capacity | 230kg |
| Working Height | 20.28m |
| Engine | Kubota |
| Outreach | 12m |

Genie GS3232
| Capacity | 113kg(Extension)/227kg (Lifting) |
| Lift Height | 11.75m |
| Engine | Electric |

MHTX 860
| Lifting Height | 8.1m |
| Lifting Capacity | 6000kg |
| Transmission | Hydrostatic |
| Engine | Perkins |
| Power | 101 hp |




