
Other Brands
Genie GS1930/2
| Capacity | 113(Extension)/ 227kg (Lifting) |
| Lift Height | 7.79m |
| Engine | Electric |

Elevating Work Platforms
200 ATJe
| Basket capacity | 230kg |
| Working Height | 20m |
| Engine | Electric |
| Outreach | 11.57m |

MHT-X 790
| Lifting Height | 6.80 m |
| Lifting Capacity | 9000kg |
| Transmission | Hydrostatic |
| Engine | Yanmar |
| Power | 143 hp |

Elevating Work Platforms
180ATJE
| Basket capacity | 250kg |
| Working Height | 18.19m |
| Engine | Electric |
| Outreach | 10.33m |

Forklifts
M-X 50-4
| Capacity | 5000 |
| Lift Height | 3.7 |
| Engine | Perkins |
| Transmission | Torque Converter |






