
Other Brands
JLG1932R
| Capacity | 113kg(Extension)/ 250kg(Lifting) |
| Lift Height | 7.8m |
| Engine | Electric |

Elevating Work Platforms
MAN’GO 12
| Basket capacity | 230kg |
| Working Height | 11.91m |
| Engine | Kubota |
| Outreach | 6.69m |

Other Brands
JLG1930ES
| Capacity | 120kg(Extension)/ 230kg(Lifting) |
| Lift Height | 7.72m |
| Engine | Electric |

Elevating Work Platforms
280 TJX
| Basket capacity | 240kg |
| Working Height | 27.73m |
| Engine | Kubota |
| Outreach | 21.45m |

Other Brands
Genie GS4047
| Capacity | 113kg(Extension)/ 350kg(Lifting) |
| Lift Height | 13.93m |
| Engine | Electric |

Elevating Work Platforms
220 TJXP
| Basket capacity | 400kg |
| Working Height | 21.74m |
| Engine | Kubota |
| Outreach | 17.78m |


